Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FITORE NË FILLIM!

Flamurtari mposht Kikën në ndeshjen e parë stinorit

Flamurtari mposht Kikën në ndeshjen e parë stinorit


19 August, 2023 @19:54

Flamurtari 2-0 Kika [xx ] TABELA AKTUALE

Kika


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë