Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

A&N

A&N rikthen ish-trajnerin

A&N rikthen ish-trajnerin


10 June, 2022 @18:06

Skuadra prizrenase A&N, sot ka emëruar trajnerin për stinorin 2022/23.

A&N ka rikthyer ish-trajnerin e saj, Petrit Rushitin.

Rushiti ishte pjesë e A&N-së në stinorin 2021/22, derisa me marrëveshje dyanshme e kishin ndërprerë bashkëpunimin.

A&N stnorin që e lëmë pas e mbylli në pozitën e pestë me 34 pikë, derisa priten të zyrtarizohen edhe përforcimet e reja të skuadrës.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë