Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ARBËRIA

Arbëria me trajner të ri

Arbëria me trajner të ri


20 June, 2021 @12:00

Arbëria, ka publikuar shtabin teknik të skuadrës.

Jeton Gashi do të jetë në krye të skuadrës me ndihmësit e tij Ylber Statovci e Diamant Kadriolli.

Gashi gjatë karrierës së tij ishte në krye të Flamurtarit, Ulpianës e Lipjanit.

Skuadra e Arbërisë në këtë stinor do të garojë në Ligën e Parë, pasi që stinorin e kaluar e përfundoi në pozitën e parafundit në Superligë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë