Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA e PARË

Arbëria transferon Vojvodën

Arbëria transferon Vojvodën


10 July, 2021 @20:53

Skuadra e Arbërisë, sot arriti marrëveshje me sulmuesin Altin Vojvoda.

Vojvodi së fundi ishte pjesë e skuadrës Vjosa. Ai luan në repartin e sulmit dhe është 21 vjeçar.

Arbëria në këtë sezon do të garon në Ligën e Parë në Grupin B.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë