Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet
{embed="/menu"}

VUSHTRRIA

Taulant Avdyli vazhdon me Vushtrrinë

Taulant Avdyli vazhdon me Vushtrrinë


10 July, 2021 @19:37

Skuadra e Vushtrrisë sot ishte mjaft aktive.

Përveç Arlind Rashanit, ka vazhduar kontratën edhe lojtarit Taulant Avdyli.

Vushtrria sivjet do të garon në Ligën e Dytë, derisa qëllimi i tyre do të jetë ngritja në Ligën e Parë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e Dytë