Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet
{embed="/menu"}

VUSHTRRIA

Vushtrria rikthen Rashanin

Vushtrria rikthen Rashanin


10 July, 2021 @19:26

Skuadra e Vushtrrisë, e riktheu ish-lojtarin e saj, Arlind Rashanin.

Rashani ishte pjesë e Vushtrrisë edhe më herët, derisa ishte larguar në vitin 2018 dhe ishte transferuar te skuadra e Trepçës.

Arlind Rashani ka nënshkruar kontratë 1 vjeçare me Vushtrrinë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e Dytë