Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO GOLI

Armando Broja i shënon edhe Tottenhamit

Armando Broja i shënon edhe Tottenhamit


9 February, 2022 @21:19

Sulmuesi i Shqipërisë, Armando Broja, nuk ka të ndalur në Premier Ligë. Ai sonte ka shënuar edhe njëherë për ekipin e tij Southampton, duke barazuar rezultatin ndaj Tottenhamit në Londër, 1-1.

Broja ka shënuar golin e tij të gjashtë të stinorit, ndërsa rezultati aktual vazhdon të jetë Tottenham 1-1 Southampton [Bendarek 18ag - Broja 23], pas 30-minutave lojë.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League