Të gjitha lajmet

TRANSFER

Armando Sadiku shkon larg, transferohet në Bolivi

Armando Sadiku shkon larg, transferohet në Bolivi


24 January, 2021 @9:19

Sulmuesi shqiptar, Armando Sadiku, karrierën e tij do ta vazhdojë në shtetin e largët të Amerikës Jugore, në Bolivi.

Ai do të luajë për 23 herë kampionin e Bolivisë, skuadrën Club Bolivar.

Transferimin e tij e ka njoftuar kryetari i klubit Club Bolivar, biznesmeni i njohur Marcelo Claure, i cili nëpërmjet Twitter-it i ka uruar mirëseardhje Sadikut.

Sulmuesi kuqezi së fundi ishte pjesë e skuadrës turke, Erzurumspor.


SHQIP NË BOTË

Uzuni me gol, shpëton skuadrën nga humbja

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Uzuni me gol, shpëton skuadrën nga humbja

23/01/21 @ 20:39

TRANSFER

Albion Ademi prezentohet te kampioni i shumëfishtë i Suedisë

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Albion Ademi prezentohet te kampioni i shumëfishtë i Suedisë

21/01/21 @ 22:14

MEDIA TALKS

Manaj mund të kthehet në Itali, e kërkojnë dy skuadra

Kombëtarja/Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Manaj mund të kthehet në Itali, e kërkojnë dy skuadra

20/01/21 @ 14:23

VIDEO

Çekiçi bënë të pamundurën, shënon nga goditje e lirë në kënd të vdekur

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Çekiçi bënë të pamundurën, shënon nga goditje e lirë në kënd të vdekur

10/01/21 @ 16:01

TRANSFER

Zyrtare: Taulant Seferi transferohet në Shqipëri

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/Sportistë shqiptarë në botë

Zyrtare: Taulant Seferi transferohet në Shqipëri

04/01/21 @ 22:58

SHQIP NË BOTË

50 talentët e së ardhmes, në listë edhe mbrojtësi shqiptar

Kombëtarja/Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

50 talentët e së ardhmes, në listë edhe mbrojtësi shqiptar

03/01/21 @ 11:14

BUNDESLIGA

Freiburgu i Abrashit vazhdon me fitore

Kombëtarja/Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

Freiburgu i Abrashit vazhdon me fitore

02/01/21 @ 17:48

TURQI

Voca e Çekiçi mposhtin Topallin

Kombëtarja/Përfaqësuesja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Voca e Çekiçi mposhtin Topallin

02/01/21 @ 16:28

EDOARDO REJA

Momenti i zhgënjimit dhe i gëzimit, planet për 2021

Kombëtarja/Intervista

Momenti i zhgënjimit dhe i gëzimit, planet për 2021

31/12/20 @ 03:09

ORARI I NDESHJEVE TË SHQIPËRISË

Orari i plotë i Shqipërisë në kualifikime për “Katari 2022”

Kombëtarja

Orari i plotë i Shqipërisë në kualifikime për “Katari 2022”

08/12/20 @ 19:20


Të gjitha lajmet nga Kombëtarja