Të gjitha lajmet

PREMIER LEAGUE

Arsenal pas Julian Draxlerit

Pamje nga arkivi

Arsenal pas Julian Draxlerit


13 January, 2021 @13:00

Arsenali ka zhvilluar diskutime me përfaqësuesit e Julian Draxler në lidhje me mundësinë e nënshkrimit të asit të Paris Saint-Germain.

Topçinjtë vazhdojnë të kërkojnë një playmaker, përkundër paraqitjes të mirë nga Emile Smith Rowe.

Londinezët kërkonin gjermanin para se ai të transferohej në Ligue 1 në janar të 2017, kështu që ka një gjasa për ta marrë më në fund - këtë herë ndoshta edhe falas.

Kjo për shkak se kontrata e 27-vjeçarit skadon në verë.

Draxler refuzoi mundësinë e kalimit te ekipet e Bundesligës si: Bayer Leverkusen e Hertha Berlin, por nuk e pranoi as Leedsin nga PremierLiga.


FA CUP

Përsëri Bruno, United eliminon Liverpoolin!

Premier League

Përsëri Bruno, United eliminon Liverpoolin!

24/01/21 @ 19:58

LA LIGA

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

Premier League/Bundesliga/La Liga/Transfere

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

23/01/21 @ 12:22

TRANSFERE

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

Premier League/La Liga/Transfere

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

23/01/21 @ 11:55

FA CUP

Wolves mezi kalon Chorleyn

Premier League/International

Wolves mezi kalon Chorleyn

22/01/21 @ 23:50

FOXES

Vardy do të mungojë disa javë

Premier League

Vardy do të mungojë disa javë

22/01/21 @ 22:58

TRANSFERE

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

Premier League/La Liga/Transfere

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

22/01/21 @ 18:00

PREMIER LEAGUE

Klopp, tifozëve: Unë nuk marr vendime për transferime

Premier League/Transfere

Klopp, tifozëve: Unë nuk marr vendime për transferime

22/01/21 @ 17:34

PREMIER LEAGUE

Lëndimi i De Bruyne, 4-6 javë jashtë

Premier League

Lëndimi i De Bruyne, 4-6 javë jashtë

22/01/21 @ 17:05

PREMIER LEAGUE

Arsenali nënshkruan me portierin Mat Ryan

Premier League/Transfere

Arsenali nënshkruan me portierin Mat Ryan

22/01/21 @ 17:02

LIVERPOOL - BURNLEY

Pas 68 ndeshjesh, Liverpool pëson në Anfield

Premier League

Pas 68 ndeshjesh, Liverpool pëson në Anfield

21/01/21 @ 22:56


Të gjitha lajmet nga Premier League