Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA TURKE

Asnjë minutë për Topallin në barazimin e skuadrës

Asnjë minutë për Topallin në barazimin e skuadrës


29 January, 2021 @16:14

Skuadra Yeni Malatyaspor ka barazuar 0-0 me skuadrën Karagumruk.

Në këtë ndeshje nuk luajti asnjë minutë Jetmir Topalli për skuadrën Malatyaspor.

Yeni Malatyaspori aktualisht gjendet në pozitën e nëntë me 28 pikë në Superligën Turke.


 
Të gjitha lajmet nga International