Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA

Atdhe Nuhiu pensionohet nga përfaqësuesja

TOPSPORTI / A.P

Atdhe Nuhiu pensionohet nga përfaqësuesja


16 May, 2021 @16:08

Sulmuesi i Kosovës, Atdhe Nuhiu, është pensionuar nga përfaqësuesja.

Lajmin e bëri të ditur Nuhiu përmes një postimi në llogarinë e tij zyrtare.

Atdhe Nuhiu ka luajtur në 19 ndeshje për Kosovën dhe ka shënuar 3 herë.


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja