Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Ballkani-Malisheva, 11-shet startuese

Ballkani-Malisheva, 11-shet startuese


24 September, 2023 @14:05

BALLKANI XI: Enea Koliçi, Armend Thaqi (kap.), Gentrit Halili, Lumbardh Dellova, Arbër Potoku; Qëndrim Zyba, Vesel Limaj, Walid Hamidi; Nazmi Gripshi, Almir Kryeziu; Albin Berisha.

MALISHEVA XI: Gashi; Pira, Lichina, Kryeziu (kap.), Prekazi; Vitija, Mustafa, Bruti; Hazrollaj, Hoti, Elom Nyavedji.

 


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga