Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Liria-Feronikeli’74, 11-shet startuese

Liria-Feronikeli’74, 11-shet startuese


24 September, 2023 @14:23

LIRIA XI: : 88. Arlis Shala; 2. Ardit Topallaj (kap.), 33. Melos Zenunaj, 5. Petrus Megameno, 14. Siyabonga Dube; 8. Diellor Beseni, 23. Junior Petrus, 24. Andri Stafa, 21. Bleond Rexhepi, 7. Prins Tjiueza; 77. Festim Alidema.


FERONIKELI’74 XI: 12. Amrush Bujupi; 20. Behar Maliqi (kap.), 2. Granit Musa, 8. Ahmet Haliti, 9. Abdoul Zoungrana, 11. Fiton Hajdari, 14. Agron Bruqi, 19. Jakup Berisha, 24. Robert Rrahmani, 44. Tun Bardhoku, 80. Florent Avdyli.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga