Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Dukagjini - Fushë Kosova, 11-shet startuese

Dukagjini - Fushë Kosova, 11-shet startuese


23 September, 2023 @15:28

Trajnerët Armend Dallku dhe Burim Shala, para ndeshjes së sotme kanë vendosur që të hynë në xhiron e gjashtë me këto 11-she në duelin e skuadrave të tyre, të parën në Superligë.

DUKAGJINI XI: 30. Haxhihamza; 5. Basri (kap.), 44. Dallku, 77. Hugo, 93. Neziri, 25. Shabani, 14. Morina, 8. Feka, 23. Zulfiji, 10. Mërlaku, 20 Çyrbja.

FUSHË KOSOVA XI: 1. Armend Rugji; 2. Valmir Kutllovci (kap.), 5. Arbenit Krasniqi, 6. Arbios Thaqi, 16. Lis Demiri, 17. Gentrit Dumani, 18. Ardi Ajdini, 21. Dejvid Kapllani, 27. Dominik Ivkic, 30. Endrit Baholli, 80. Adewole Lawal.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga