Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Llapi-Gjilani, 11-shet startuese

Llapi-Gjilani, 11-shet startuese


23 September, 2023 @15:21

Tahir Batatina dhe Gentjan Mezani kanë vendosur që të nisin ndeshjen me këto 11-she për të hapur xhiron e gjashtë të Superligës.

LLAPI XI: 1. Ilir Avdyli; 5. Granit Jashari, 7. Hanmdi Namani (kap.), 9. Muhamet Hyseni, 10. Arbnor Ramadani, 11. Trimror Selimi, 16. Ilir Krasniqi, 17. Ergyn Ahmeti, 18. Ilir Blakçori, 20. Jose Cobian, 28. Leotrim Bekteshi.

GJILANI XI: 30. Aridon Bllaca; 17. Edison Kqiku (kap.), 4. Donald Acka, 7. Oltion Bilalli, 9. Nasko Milev, 11. Edi Basa, 14. Elbedin Heric, 16. Melos Bajrami, 22. Besir Demiri, 23. Kushtrim Shabani, 33. Dajan Shehi.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga