Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUHAREKË

Ballkani merr trajnerin ish-kampion për sezonin 21/22

Ballkani merr trajnerin ish-kampion për sezonin 21/22


15 June, 2021 @18:54

Skuadra suharekase, Ballkani, para pak çastesh ka bërë të ditur se ka arritur marrëveshje me trajnerin gjilanas, Bekim Isufi, për të drejtuar ekipin në sezonin e radhës.

Isufi, që ishte bërë kampion me Dritën vite më parë, do të merr rolin e timonierit të skuadrës së Ballkanit, të cilët qe dy sezone janë në luftë për titull, por në xhirot e fundit po rrëshqasin nga synimi.

“Ju njoftojmë së timonieri i FC Ballkanit për sezonin 2021/22 është emëruar Bekim Isufi i cili ishte me i përafert sa i përket misionit dhe vizionit të klubit. Duke parë së këto dy komponente janë harmonizuar kemi vendosur qe drejtimin e klubit na aspektin sportiv për edicionin e ardhshëm t’ia besojmë Isufit,” ka shkruar njoftimi i klubit portokallezi nga Suhareka.


REKORD

Cristiano Ronalo thyen rekord me të filluar ndeshja

Evropiani

Cristiano Ronalo thyen rekord me të filluar ndeshja

15/06/21 @ 18:46

11-SHET

Formacionet zyrtare: Hungaria - Portugalia

Evropiani

Formacionet zyrtare: Hungaria - Portugalia

15/06/21 @ 16:57

KOSOVA U19

Lista e Kosovës U19, për miqësoret e qershorit

Përfaqësuesja

Lista e Kosovës U19, për miqësoret e qershorit

15/06/21 @ 15:44

MARCUS BERG

Abuzim online për shkak të mos-shënimit në gol të zbrazët

Evropiani/International

Abuzim online për shkak të mos-shënimit në gol të zbrazët

15/06/21 @ 15:35

LLAPI

7 lojtarë vazhdojnë me Llapin

FFK Superliga

7 lojtarë vazhdojnë me Llapin

15/06/21 @ 15:09

CONFERENCE LEAGUE

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Europa League/International

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

15/06/21 @ 15:05

DRITA

Drita godet me Mujën

FFK Superliga/Transfere

Drita godet me Mujën

16/06/21 @ 18:37

CONFERENCE LEAGUE

Llapi e Drita mësojnë kundërshtarët e rrethit të dytë

FFK Superliga

Llapi e Drita mësojnë kundërshtarët e rrethit të dytë

16/06/21 @ 14:29

MALISHEVA

Zyrtarizimi çështje kohe

FFK Superliga

Zyrtarizimi çështje kohe

16/06/21 @ 12:32

SUPERLIGA

Faton Maloku mbetet në portën e nënkampionit

FFK Superliga/Transfere

Faton Maloku mbetet në portën e nënkampionit

16/06/21 @ 11:43

LLAPI

Llapi rikthen portierin Avdyli

FFK Superliga/Transfere

Llapi rikthen portierin Avdyli

15/06/21 @ 20:50

LLAPI

7 lojtarë vazhdojnë me Llapin

FFK Superliga

7 lojtarë vazhdojnë me Llapin

15/06/21 @ 15:09

CONFERENCE LEAGUE

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Europa League/International

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

15/06/21 @ 15:05

CONFERENCE LEAGUE

Drita ndaj Deçiçit të Tuzit

FFK Superliga/Europa League/International

Drita ndaj Deçiçit të Tuzit

15/06/21 @ 13:50

SHORTI I RAUNDIT TË PARË

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

FFK Superliga/Champions League/International

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

15/06/21 @ 12:21

DRITA

Drita ndahet me Bujar Shabanin

FFK Superliga

Drita ndahet me Bujar Shabanin

13/06/21 @ 18:04


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga