Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

REKORD

Cristiano Ronalo thyen rekord me të filluar ndeshja

Cristiano Ronalo thyen rekord me të filluar ndeshja


15 June, 2021 @18:46

Super ylli portugez, Cristiano Ronaldo, me të filluar ndeshja kundër Hungarisë, ka thyer rekordin e Evropianit.

Ronaldo u bë lojtari i parë që ka luajtur në 5 Kampionate Evropiane, tashmë edhe zyrtarisht.

Cristono Ronaldo ka debutuar në Kampionatin Evropian më 12 qershor të vitit 2004 kundër Greqisë dhe ka shënuar gol me Portugalinë.


11-SHET

Formacionet zyrtare: Hungaria - Portugalia

Evropiani

Formacionet zyrtare: Hungaria - Portugalia

15/06/21 @ 16:57

KOSOVA U19

Lista e Kosovës U19, për miqësoret e qershorit

Përfaqësuesja

Lista e Kosovës U19, për miqësoret e qershorit

15/06/21 @ 15:44

MARCUS BERG

Abuzim online për shkak të mos-shënimit në gol të zbrazët

Evropiani/International

Abuzim online për shkak të mos-shënimit në gol të zbrazët

15/06/21 @ 15:35

LLAPI

7 lojtarë vazhdojnë me Llapin

FFK Superliga

7 lojtarë vazhdojnë me Llapin

15/06/21 @ 15:09

CONFERENCE LEAGUE

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Europa League/International

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

15/06/21 @ 15:05

FUTBOLLISTI I AUSTRISË

Marko Arnautovic në disiplinore nga UEFA-ja

Evropiani

Marko Arnautovic në disiplinore nga UEFA-ja

15/06/21 @ 14:53

CONFERENCE LEAGUE

Drita ndaj Deçiçit të Tuzit

FFK Superliga/Europa League/International

Drita ndaj Deçiçit të Tuzit

15/06/21 @ 13:50

ROBERTO MANCINI

I detyruam të gabojnë

Evropiani/International

I detyruam të gabojnë

16/06/21 @ 23:30

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Italia-Zvicra

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Italia-Zvicra

16/06/21 @ 23:26

ITALIA 3-0 ZVICRA

Me 3-shen e radhës, Italia kualifikohet në 1/8 e finales

Evropiani/International

Me 3-shen e radhës, Italia kualifikohet në 1/8 e finales

16/06/21 @ 22:59

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Turqia-Uellsi

Evropiani

Notat e futbollistëve: Turqia-Uellsi

16/06/21 @ 20:23

11-SHET

Formacionet zyrtare: Italia - Zvicra

Evropiani

Formacionet zyrtare: Italia - Zvicra

16/06/21 @ 19:55

TURQIA 0-! UELLSI

Uellsi mposhtë Turqinë, pranë fazës tjetër

Evropiani

Uellsi mposhtë Turqinë, pranë fazës tjetër

16/06/21 @ 19:55

FINLANDA 0-1 RUSIA

Miranchuk për fitore, Grupi B ende i paparashikueshëm

Evropiani

Miranchuk për fitore, Grupi B ende i paparashikueshëm

16/06/21 @ 17:05

11-SHET

Formacionet zyrtare: Turqia - Uellsi

Evropiani

Formacionet zyrtare: Turqia - Uellsi

16/06/21 @ 16:58

AUSTRIA

Suspendohet Marko Arnautovic

Evropiani

Suspendohet Marko Arnautovic

16/06/21 @ 14:29

11-SHET

Formacionet zyrtare: Finlanda - Rusia

Evropiani

Formacionet zyrtare: Finlanda - Rusia

16/06/21 @ 13:53


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani