Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BALLKANI

Ballkani përforcon portën me portierin kampion

Ballkani përforcon portën me portierin kampion


17 August, 2021 @18:38

Skuadra e Ballkanit, para pak çastesh e zyrtarizoi portierin Stivi Frashëri.

Frashëri ka nënshkruar kontratë dy vjeçare me skuadrën suharekase.

Portieri Stivi Frashëri së fundi ka qenë pjesë e Teutës dhe ka luajtur rolin kryesor në titullin e fituar në stinorin e kaluar.


KLINË

Dy përforcime me përvojë të Dukagjini

FFK Superliga/Transfere

Dy përforcime me përvojë të Dukagjini

17/08/21 @ 12:45

ABRAHAM

Kompletohet transferi, Mourinho siguron Abrahamin

Premier League/Serie A/Transfere

Kompletohet transferi, Mourinho siguron Abrahamin

17/08/21 @ 12:18

LISTA E LOJTARËVE

Polakët zbardhin listën para kuqezinjëve

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja/International

Polakët zbardhin listën para kuqezinjëve

17/08/21 @ 11:41

MEDIA

Messi debuton ndaj Berishës e Zenelit

Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë

Messi debuton ndaj Berishës e Zenelit

16/08/21 @ 23:35

GIRESUN - GALATASARAY

Marcao rrah bashkëlojtarin dhe skuqet, në fitore të Galatës

International

Marcao rrah bashkëlojtarin dhe skuqet, në fitore të Galatës

16/08/21 @ 23:13

SUPERLIGA TURKE

Cikalleshi shënon, Konya fiton

International

Cikalleshi shënon, Konya fiton

16/08/21 @ 22:26

KLINË

Dy përforcime me përvojë të Dukagjini

FFK Superliga/Transfere

Dy përforcime me përvojë të Dukagjini

17/08/21 @ 12:45

SUPERKUPA

Çaka kryesor në fushë, Kastrati në VAR

Superkupa e Kosovës/FFK Superliga

Çaka kryesor në fushë, Kastrati në VAR

16/08/21 @ 22:22

GJAKOVË

Edhe një përforcim për Vëllaznimin, i fundit i verës

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Edhe një përforcim për Vëllaznimin, i fundit i verës

16/08/21 @ 19:26

TRANSFER

Nga Prishtina në Klinë, Vitija ribashkohet me Dallkun

FFK Superliga/Transfere

Nga Prishtina në Klinë, Vitija ribashkohet me Dallkun

16/08/21 @ 19:01

TRANSFERE

Drita huazon dy futbollistë në Ligën e Parë

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Drita huazon dy futbollistë në Ligën e Parë

16/08/21 @ 18:48

PAS LARGIMIT

Mankenda: Fanella e Prishtinës, privilegj

FFK Superliga/Transfere

Mankenda: Fanella e Prishtinës, privilegj

16/08/21 @ 15:53

TROFEU I PARË...

Nesër, Superkupa e Kosovës

Superkupa e Kosovës/FFK Superliga

Nesër, Superkupa e Kosovës

16/08/21 @ 15:46

GJILANI

Gjilani rrëmben gardianin e Drenicës

FFK Superliga/Transfere

Gjilani rrëmben gardianin e Drenicës

15/08/21 @ 23:32

BALLKANI

Ballkani liron Haxhihamzën

FFK Superliga/Transfere

Ballkani liron Haxhihamzën

15/08/21 @ 14:47

PRISHTINA

Prishtina shton futbollistë premtues në skuadër

FFK Superliga/Transfere

Prishtina shton futbollistë premtues në skuadër

14/08/21 @ 20:03


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga