Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DEDIKIMI

Batatina me dedikim special për fitoren e 100-të

Batatina me dedikim special për fitoren e 100-të


19 October, 2021 @16:32

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, pas fitores së shënuar sot ndaj Ulpianës 0-6 ka bërë një dedikim special, kjo pasi që fitorja e sotme ka qenë e 100-ta për te si kryetrajner i llapjanëve.

“Fitoren e madhe sot, të 100-tën jubilare nën drejtimin e KF Llapi ia dedikoj komandantit legjendar Zahir Pajaziti, dëshmorëve të kombit, veteranëve dhe invalidëve të UÇK-së. Nga mali bashkë me ju, tash po shkruaj histori në liri me rininë e vendit tim,” ka shkruar Batatina në faqen e tij të Facebookut pas ndeshjes së fituar.


ARDIAN NUHIU, PAS FITORES

Me gola, erdhi qetësia

FFK Superliga

Me gola, erdhi qetësia

19/10/21 @ 16:18

FARUK ELSHANI, PAS HUMBJES

Lëndimet ndikuan

FFK Superliga

Lëndimet ndikuan

19/10/21 @ 16:24

ZEKIRIJA RAMADANI, PAS FITORES

Kishim presion, nuk kemi qetësi

FFK Superliga

Kishim presion, nuk kemi qetësi

19/10/21 @ 16:00

ARSIM THAQI, PAS HUMBJES

Sipas Thaqit, penalltitë prishën ekuilibrin

FFK Superliga

Sipas Thaqit, penalltitë prishën ekuilibrin

19/10/21 @ 16:05

DEKLARATA E KREUT TË FFK-së

Ademi deklarohet pas sulmit

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Ademi deklarohet pas sulmit

19/10/21 @ 15:24

TAHIR BATATINA, PAS NDESHJES

Fitorja e 100-të, Batatina i lumtur

FFK Superliga

Fitorja e 100-të, Batatina i lumtur

19/10/21 @ 15:52

FARUK ELSHANI, PAS HUMBJES

Lëndimet ndikuan

FFK Superliga

Lëndimet ndikuan

19/10/21 @ 16:24

ARDIAN NUHIU, PAS FITORES

Me gola, erdhi qetësia

FFK Superliga

Me gola, erdhi qetësia

19/10/21 @ 16:18

ARSIM THAQI, PAS HUMBJES

Sipas Thaqit, penalltitë prishën ekuilibrin

FFK Superliga

Sipas Thaqit, penalltitë prishën ekuilibrin

19/10/21 @ 16:05

ZEKIRIJA RAMADANI, PAS FITORES

Kishim presion, nuk kemi qetësi

FFK Superliga

Kishim presion, nuk kemi qetësi

19/10/21 @ 16:00

TAHIR BATATINA, PAS NDESHJES

Fitorja e 100-të, Batatina i lumtur

FFK Superliga

Fitorja e 100-të, Batatina i lumtur

19/10/21 @ 15:52

DEKLARATA E KREUT TË FFK-së

Ademi deklarohet pas sulmit

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Ademi deklarohet pas sulmit

19/10/21 @ 15:24

MEDIA

Sulm fizik ndaj kreut të FFK-së

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Sulm fizik ndaj kreut të FFK-së

19/10/21 @ 15:17

PRISHTINA - MALISHEVA

Besnik Krasniqi për fitore, e para në shtëpi për Prishtinën

FFK Superliga

Besnik Krasniqi për fitore, e para në shtëpi për Prishtinën

19/10/21 @ 14:58

FERONIKELI - DRITA

Drita fiton pas 4 xhirove, i afrohet liderëve

FFK Superliga

Drita fiton pas 4 xhirove, i afrohet liderëve

19/10/21 @ 14:52

ULPIANA - LLAPI

Llapi deklason Ulpianën, del nga zona e rrezikshme

FFK Superliga

Llapi deklason Ulpianën, del nga zona e rrezikshme

19/10/21 @ 14:50


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga