Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQËSORE

Berisha shënon në humbjen ndaj Belgjikës

Berisha shënon në humbjen ndaj Belgjikës


5 June, 2016 @20:10

Edhe përkundër golit të Veton Berishës, i cili i dha avantazhin Norvegjisë, Belgjika arriti ta përmbysë rezultatin dhe ta fitojë ndeshjen, duke treguar që është një nga skuadrat serioze të Euro2016.

Berisha këtë sezon ishte i angazhuar tek skuadra e Greuther Furthit në Bundesligën 2, ndërsa goli i tij i shënuar sonte bën që forma dhe ngritja e tij të vazhdojë.

Për kombëtaren belge golat u shënuan nga Lukaku, Hazard dhe Ciman, ndërsa për skandinavët golin tjetër e shënoi Joshua King.

Norvegjia nuk është pjesë e Euro2016, ndërsa Belgjika ndodhet në grupin E me Irlandën, Suedinë e Italinë.

EURO 2016 GRUPET DHE ORARI

 


1-2 Veton Berisha Goal HD - Belgium 1-2 Norway… by football-zip


NGA EKSPEDITA

Memushaj s’ka pushim

Kombëtarja/Serie A

Memushaj s’ka pushim

05/06/16 @ 19:02

OLIVIER GIROUD

Ngjyros mjekrrën

UEFA Euro 2016

Ngjyros mjekrrën

05/06/16 @ 18:15

PRISHTINA

Më 20 qershor nisin përgatitjet

FFK Superliga

Më 20 qershor nisin përgatitjet

05/06/16 @ 18:03

SUEDIA FITON

Krizë e thellë te Uellsi

International/UEFA Euro 2016

Krizë e thellë te Uellsi

05/06/16 @ 17:42

MIQËSORE

Çekët me humbje drejt europianit

International/UEFA Euro 2016

Çekët me humbje drejt europianit

05/06/16 @ 17:05

RENOVIME

Llapi vazhdon me 9 lojtarë

FFK Superliga/Transfere

Llapi vazhdon me 9 lojtarë

05/06/16 @ 16:57

COPA AMERICA 100

Një Brazil, që s’i bën ballë Ekuadorit

Copa America

Një Brazil, që s’i bën ballë Ekuadorit

05/06/16 @ 10:52

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016