Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BESNIK HASI

Besnik Hasi nënshkruan me skuadrën e re

Besnik Hasi nënshkruan me skuadrën e re


4 June, 2016 @11:14

Trajneri i suksesshëm kosovar, Besnik Hasi, ka arritur marrëveshje me një skuadër të re.

Tekniku 44 vjeçar do të jetë në krye të skuadrës polake, Legia Warsaw, pas aventurës shumë vjeçare me Anderlechtin.

Me ekipin polak Hasi ka nënshkruar kontratë dy vjeçare.

Legia do të jetë skuadra e parë përveç Anderlechtit që do të udhëhiqet nga Besnik Hasi.

Legia është kampione e Polonisë dhe në stinorin e ri do të luajë në kualifikime për Ligën e Kampionëve.


DE BIASI

Pësuam gola të lehtë

Kombëtarja

Pësuam gola të lehtë

03/06/16 @ 23:33

PAS FITORES

Fitore për ngritje

Përfaqësuesja

Fitore për ngritje

03/06/16 @ 22:54

MIQËSORJA E FUNDIT

Mposhten kuqezinjtë

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Mposhten kuqezinjtë

03/06/16 @ 22:27

KOSOVA

Nisim me fitore

Përfaqësuesja

Nisim me fitore

03/06/16 @ 21:58

PJESA E PARË

Shqipëria 1 Ukraina 1

Kombëtarja

Shqipëria 1 Ukraina 1

03/06/16 @ 21:25

PJESA E PARË

Kosova 1 Ishujt Faroe 0

Përfaqësuesja

Kosova 1 Ishujt Faroe 0

03/06/16 @ 20:50

BBC MORNING

Shearer pas fitores: Më lehtë si lojtar sesa tifoz

Evropiani/Premier League/International

Shearer pas fitores: Më lehtë si lojtar sesa tifoz

08/07/21 @ 12:48

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Anglia-Danimarka

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Anglia-Danimarka

08/07/21 @ 00:40

ANGLIA - DANIMARKA

Angli historike, finalja e parë e EUROs arrihet në vazhdime

Evropiani/Premier League/International

Angli historike, finalja e parë e EUROs arrihet në vazhdime

07/07/21 @ 23:46

PARA NDESHJES

Drita kryen sot përgatitjet e fundit para ndeshjes në UECL

FFK Superliga/Europa League/International

Drita kryen sot përgatitjet e fundit para ndeshjes në UECL

07/07/21 @ 17:14

SUPERLIGA TURKE

Zyrtare: Balotelli në Superligën Turke

International/Transfere

Zyrtare: Balotelli në Superligën Turke

07/07/21 @ 16:48

GARETH SOUTHGATE

Fati i Gjermanisë, disa gjysmëfinale shpiejnë në finale

Evropiani/International

Fati i Gjermanisë, disa gjysmëfinale shpiejnë në finale

07/07/21 @ 14:53

ARGJENTINA - KOLUMBIA

Portieri Martinez shpëton Argjentinën, super finalja me Brazilin

International/Copa America

Portieri Martinez shpëton Argjentinën, super finalja me Brazilin

07/07/21 @ 10:35

SHERIF KALLAKU

Futbollisti i kombëtares, rikthehet te Teuta

Champions League/International/Transfere

Futbollisti i kombëtares, rikthehet te Teuta

06/07/21 @ 14:00

LUIS ENRIQUE

Nuk do të ketë dominim

Evropiani/International

Nuk do të ketë dominim

06/07/21 @ 12:52

ROBERTO MANCINI

Do të jetë vështirë, edhe pse s’janë Belgjikë

Evropiani/International

Do të jetë vështirë, edhe pse s’janë Belgjikë

06/07/21 @ 12:44


 
Të gjitha lajmet nga International