Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINALJA E CHAMPIONS LEAGUE

Dortmund vs. Real Madrid, 11-shet startuese

Dortmund vs. Real Madrid, 11-shet startuese


1 June, 2024 @19:55

Me fillim nga ora 21:00, sonte Dortmundi dhe Real Madridi përballen në Londër për epitetin e më të mirit të Evropës.

11-SHET STARTUESE:

DORTMUND: Kobel; Ryerson, Hummels, Schlotterbeck, Maatsen; Can, Sabitzer; Sancho, Brandt, Adeyemi;  Füllkrug.

REAL MADRID: Courtois; Carvajal, Rüdiger, Nacho, Mendy; Camavinga, Kroos, Valverde; Bellingham, Vinicius, Rodrygo.


 
Të gjitha lajmet nga Champions League