Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

2 KORRIKU - VLLAZNIA

Drin Ymeri për fitore, 2 Korriku mposhtë Vllazninë

Foto: FC 2 Korriku

Drin Ymeri për fitore, 2 Korriku mposhtë Vllazninë


5 March, 2022 @15:35

Me një gol të shënuar gjatë pjesës së dytë, 2 Korriku ka arritur të largohet me pikë të plota nga ndeshja e luajtur sot ndaj Vllaznisë.

Pjesa e parë u mbyll pa gola, e më pas një gol i shënuar nga Drin Ymeri në minutën e 50’ bëri që 2 Korriku ta fitojë me rezultat 1-0 këtë takim.

TABELA AKTUALE

Kjo fitore bën që 2 Korriku të jetë i treti i Grupit B të Ligës së Parë momentalisht, kurse Vllaznia për momentin është e parafundit në këtë grup.

Xhiron në vijim, 2 Korriku i shkon Ferizajit, kurse Vllaznia e pret Arbërinë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë