Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA

Drita aranzhon 3 miqësore në Ohër

Drita aranzhon 3 miqësore në Ohër


22 June, 2021 @16:08

Nënkampionja e Superligës së Kosovës, Drita, po vazhdon përgatitjet e saj për ndeshjet evropiane në Maqedonin e Veriut.

Drita ka aranzhuar 3 miqësore që do t’i luajë në Ohër.

Skuadra gjilanase nesër do të përballet me Llapin nga ora 16:30, kurse më 27 qershor me FK Partizanin e më 30 qershor me FC Shkupin.

Drita në raundin e parë të Conference League, do të takohet me skuadrën Decic nga Mali i Zi.


EURO 2020

Dy lojtarë në vetizolim te Anglia, mungojnë kundër Republikës Çeke

Evropiani

Dy lojtarë në vetizolim te Anglia, mungojnë kundër Republikës Çeke

22/06/21 @ 15:06

EURO2020

Dita 12 - Anglia në presion, Kroacia ende shpreson

Evropiani

Dita 12 - Anglia në presion, Kroacia ende shpreson

22/06/21 @ 08:30

ZVICRA GARANTON 1/8 E FINALES

Zvicra, vendi i parë nga pozitat e treta që siguron TOP16

Evropiani/International

Zvicra, vendi i parë nga pozitat e treta që siguron TOP16

22/06/21 @ 00:32

KONFIRMOHET DUELI TJETËR

Gati edhe çifti i dytë i të tetës së finales

Evropiani/International

Gati edhe çifti i dytë i të tetës së finales

22/06/21 @ 00:05

PARAKUALIFIKIMET

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

FFK Superliga/Champions League

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

21/06/21 @ 23:40

PARAKUALIFIKIMET

Ramadani: Nuk e diskutojmë fitoren nëse…

FFK Superliga/International

Ramadani: Nuk e diskutojmë fitoren nëse…

21/06/21 @ 23:47

PARAKUALIFIKIMET

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

FFK Superliga/Champions League

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

21/06/21 @ 23:40

BALLKANI

Nexhipi premton suksese me Ballkanin

FFK Superliga

Nexhipi premton suksese me Ballkanin

20/06/21 @ 16:43

MALISHEVA

Malisheva vazhdon me trajnerin dhe 3 lojtarë

FFK Superliga

Malisheva vazhdon me trajnerin dhe 3 lojtarë

19/06/21 @ 19:00

SULMUESI MË I MIRË I SUPERLIGËS

Daku rikthehet në elitën kroate

FFK Superliga/International/Transfere

Daku rikthehet në elitën kroate

19/06/21 @ 17:51

DRITA

Drita transferon golashënuesin e dytë më të mirë të Superligës

FFK Superliga/Transfere

Drita transferon golashënuesin e dytë më të mirë të Superligës

18/06/21 @ 22:14

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

FFK Superliga/Champions League

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

18/06/21 @ 12:49

LLAPI

Llapi përforcon sulmin me Shillovën

FFK Superliga/Transfere

Llapi përforcon sulmin me Shillovën

18/06/21 @ 11:31

LLAPI

Llapi e Leci i ndajnë rrugët

FFK Superliga/Transfere

Llapi e Leci i ndajnë rrugët

17/06/21 @ 22:12

MALISHEVA

Ekipi debutues në Superligë, vazhdon me kapitenin

FFK Superliga

Ekipi debutues në Superligë, vazhdon me kapitenin

17/06/21 @ 21:15


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga