Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EURO 2020

Dy lojtarë në vetizolim te Anglia, mungojnë kundër Republikës Çeke

Dy lojtarë në vetizolim te Anglia, mungojnë kundër Republikës Çeke


22 June, 2021 @15:06

Pas ndeshjes në mes të Anglisë dhe Skocisë, lojtari skocez Billy Gilour kishte rezultuar pozitiv nga COVID-19.

Futbollistët anglez Manson Mount dhe Ben Chilwell, kishin pasur kontakt me Gilmour dhe për këtë arsye do të jenë në vetizolim.

TABELA AKTUALE

Mount dhe Chilwell do të mungojnë sonte në ndeshjen kundër Republikës Çeke


EURO2020

Dita 12 - Anglia në presion, Kroacia ende shpreson

Evropiani

Dita 12 - Anglia në presion, Kroacia ende shpreson

22/06/21 @ 08:30

ZVICRA GARANTON 1/8 E FINALES

Zvicra, vendi i parë nga pozitat e treta që siguron TOP16

Evropiani/International

Zvicra, vendi i parë nga pozitat e treta që siguron TOP16

22/06/21 @ 00:32

KONFIRMOHET DUELI TJETËR

Gati edhe çifti i dytë i të tetës së finales

Evropiani/International

Gati edhe çifti i dytë i të tetës së finales

22/06/21 @ 00:05

PARAKUALIFIKIMET

Ramadani: Nuk e diskutojmë fitoren nëse…

FFK Superliga/International

Ramadani: Nuk e diskutojmë fitoren nëse…

21/06/21 @ 23:47

PARAKUALIFIKIMET

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

FFK Superliga/Champions League

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

21/06/21 @ 23:40

EURO2020

Dita 12 - Anglia në presion, Kroacia ende shpreson

Evropiani

Dita 12 - Anglia në presion, Kroacia ende shpreson

22/06/21 @ 08:30

ZVICRA GARANTON 1/8 E FINALES

Zvicra, vendi i parë nga pozitat e treta që siguron TOP16

Evropiani/International

Zvicra, vendi i parë nga pozitat e treta që siguron TOP16

22/06/21 @ 00:32

KONFIRMOHET DUELI TJETËR

Gati edhe çifti i dytë i të tetës së finales

Evropiani/International

Gati edhe çifti i dytë i të tetës së finales

22/06/21 @ 00:05

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Finlanda-Belgjika

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Finlanda-Belgjika

21/06/21 @ 23:22

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Rusia-Danimarka

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Rusia-Danimarka

21/06/21 @ 23:17

FINLANDA 0-2 BELGJIKA

Belgjika fiton grupin, Finlanda në pritje

Evropiani/International

Belgjika fiton grupin, Finlanda në pritje

21/06/21 @ 23:12

RUSIA 1-4 DANIMARKA

Brilanca daneze shpërblehet në fund

Evropiani/International

Brilanca daneze shpërblehet në fund

21/06/21 @ 22:59

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Ukraina-Austria

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Ukraina-Austria

21/06/21 @ 20:20

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Maqedonia V. - Holanda

Evropiani/International/Sportistë shqiptarë në botë

Notat e futbollistëve: Maqedonia V. - Holanda

21/06/21 @ 20:13

EURO2020

Mësohet kundërshtari i Italisë në 1/8 e finales

Evropiani

Mësohet kundërshtari i Italisë në 1/8 e finales

21/06/21 @ 20:01


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani