Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJILANASIT FITOJNË DERBIN

Drita fiton duelin ndaj Prishtinën, shpresat për titull vazhdojnë

Foto: FCPrishtina/ K. Konufeshci

Drita fiton duelin ndaj Prishtinën, shpresat për titull vazhdojnë


9 May, 2024 @21:01

Prishtina - Drita 1-2 [Drilon Islami 39’ - Besnik Krasniqi 27’, Blerim Krasniqi 56’]


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga