Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

I RIKTHEHEN FITORES!

Pas 6 xhirosh, Dukagjini fiton!

Foto: KFDukagjini/ Q. Bojaj

Pas 6 xhirosh, Dukagjini fiton!


9 May, 2024 @21:42

Fushë Kosova - Dukagjini 1-2 [ Sinan Sinanovic 59’ - Ebrima Jatta 12’, Bujar Shabani 18’]

 


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga