Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LLAPI S'ARRIN TA MBAJË HAPIN ME KRYESUESIN

Llapi gabon, Gjilani siguron edhe një pikë për ikje nga barazhi

Fotot: KFLlapi & SC Gjilani

Llapi gabon, Gjilani siguron edhe një pikë për ikje nga barazhi


9 May, 2024 @21:13

Gjilani - Llapi 1-1 [Senad Jarovic 46’ - Muhamet Hyseni 54’]


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga