Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FITORE BINDËSE

Feronikeli’74 kalon lehtë Lirinë, shpresat për mbijetesë vazhdojnë

Feronikeli’74 kalon lehtë Lirinë, shpresat për mbijetesë vazhdojnë


9 May, 2024 @21:23

Feronikeli’74 - Liria 4-1 [Granit Musa 15’, Agron Bruqi 36’, Ruben Tarasco 63’, Alban Shillova 77’ - Aldi Gjumsi 88’]


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga