Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FITORE E KLINASVE

Dukagjini fitoi miqësoren ndaj Levskit

Foto: KFDukagjini/ fb

Dukagjini fitoi miqësoren ndaj Levskit


23 January, 2024 @21:13

Skuadra e Dukagjinit e drejtuar nga Armend Dallku ka shënuar një fitore sot në përgatitoren ndaj Levskit të Sofjes me rezultat 2-1. Ekipi klinas ka mposhtur ekipin bullgar me anë të golave të realizuar nga Blerind Morina dhe Besir Iseni.

Kjo fitore e Dukagjinit vjen, pas barazimit që kishin ndaj Kyzylzharit nga Kazakistani, 0-0.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga