Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VJEN FITORJA NË MIQËSORE

Llapi fiton miqësoren ndaj Vorsklas

Foto: KFLlapi/ fb

Llapi fiton miqësoren ndaj Vorsklas


23 January, 2024 @11:11

Me golat e Muhamet Hysenit (15’) dhe Ahmed Januzit (21’), ku të dy asistuan te njëri-tjetri në minutat e para të ndeshjes, Llapi ka shënuar fitore 2-0 ndaj Vorskla Poltavës ukrainase në miqësoren e luajtur dje.

Ekipi i Tahir Batatinës kështu ka dalë fitues në miqësoren e fundit të luajtur pas disfatave të pësuara në ditët e kaluara, ndërsa skuadra po kryen përgatitjet në Antalya për pjesën pranverore të stinorit.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga