Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VJEN FITORJA E PARË!

Feronikeli’74 mposht Mariscën

Feronikeli’74 mposht Mariscën


22 January, 2024 @23:49

Feronikeli’74 ka fituar një miqësore në Antalya të Turqisë, duke e mposhtur ekipin e Luksemburgut Marisca. Ekipi nga Drenasi ka fituar ndeshjen me rezultat 3-2, ndërsa golat për “niklin” i kanë shënuar Ademi, Berisha dhe Avdyli.

Kjo ka qenë miqësorja e dytë për ekipin që po drejtohet prej Shefki Kuqit, ndërsa në duelin e parë barazuan ndaj hungarezëve të Kisvardës me rezultat 0-0.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga