Të gjitha lajmet

MBROJTËSI I KOMBËTARES

Dy ekipe të Champions, kërkojnë Hysajn

Dy ekipe të Champions, kërkojnë Hysajn

1 June, 2019 @16:38

Mbrojtësi i djathtë i kombëtares shqiptare dhe Napolit, Elseid Hysaj, ka shprehur dëshirën të largohet nga ekipi i tij aktual.

Njoftimin e ka bërë të ditur agjenti i tij, derisa në emisionin Casa Napoli është bërë e ditur gjithashtu se për shkodranin janë të interesuara Atletico Madrid dhe Juventus.

Tash muhabeti do të vazhdojë lidhur me kërkesat e Napolit dhe ofertat e ekipeve, që dallojnë shumë. Napoli po kërkon 40 milionë euro dëmshpërblim për lirimin e Hysajt, derisa Atletico Madrid veçse ka ofruar 20 milionë euro.

ANTONIO CONTE

Inter e zyrtarizon, Juve e proteston

31 May, 2019 @9:00

Antonio Conte me një komunikatë të lëshuar në ora 6 të mëngjesit nga faqja zyrtare e Interit, tashmë është shef…

MBROJTËSI I KOMBËTARES

Xhimshiti luajti i lënduar, për të çuar Atalantën në Champions

30 May, 2019 @14:35

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Berat Xhimshiti, në katër javët e fundit të Serie A-së ka luajtur me lëndim, për të…

MBAYE NIANG

Ish lojtari i Milanit, përfundon në Rennais

30 May, 2019 @13:53

Skuadra e Stade Rennais zyrtarisht sot ka nënshkruar kontratë me sulmuesin Mbaye Niang, ku këtë stinor ishte si huazim nga…

LUCIANO SPALLETTI

Zyrtarisht shkarkohet

30 May, 2019 @13:28

Interi sot edhe zyrtarisht ka shkarkuar nga detyra trajnerin e ekipit, Luciano Spalletti. Ai pritet të zëvendësohet nga ish…

ZHVILLIME TE MILAN

Hapet rruga për Taren, largohet Leonardo

Foto: ACMilan.com

28 May, 2019 @16:59

Tashmë përfoljet për Igli Taren si drejtor sportiv i Milanit, mund të shpeshtohen edhe më, pasi që para pak çastesh…

Të gjitha lajmet nga Serie A