Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRENICA - BESA

Dy të fundit barazojnë, mbijetesa në rrezik

Dy të fundit barazojnë, mbijetesa në rrezik


20 February, 2021 @15:00

Pa gola është mbyllur përballja e luajtur sot mes Drenicës dhe Besës në Drenas.

Raste për shënim gjatë takimit patën të dyja skuadrat, mirëpo rrjetat nuk u tundën asnjëherë, me ç‘rast skuadrat u detyruan të pajtohen me nga një pikë, 0-0 pas 90 minutave.

TABELA AKTUALE

Për Drenicën, ky ishte barazimi i pestë në Superligë sivjet, kurse për Besën i katërti.

Nëse flasim për renditjen tabelare, këto dy skuadra ndodhen pranë njëra-tjetrës në dy pozitat e fundit në renditje, ndërkohë është Drenica ajo që ka më shumë gjasa për shpëtim.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga