Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA TURKE

E kishin rastin për kryesim, pozicionohen në vendin e tretë

E kishin rastin për kryesim, pozicionohen në vendin e tretë


11 May, 2021 @22:32

Skuadra e Fenerbahçes ka lëshuar rastin e sezonit, duke u mposhtur në shtëpi kundër Sivassporit me rezultat 1-2.

Golashënuesit te Sivasspori ishin Kayode (45+1’) dhe Arslan (48’), kurse për Fenerbahçen shënoi Cisse (90+2’).

Fenerbahçe e kishte rastin për t’u ngritur në krye të tabelës, pasi pësoi Besiktasi, por edhe me fitoren e Galatasarayit, u vendos në pozitën e tretë.

TABELA AKTUALE

1.Besiktas 81p
2.Galatasaray 81p
3.Fenerbahce 79p


 
Të gjitha lajmet nga International