Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PREJ LIRISË TE ERZENI

Edhe Alidema largohet nga Liria, kalon te Erzeni

Foto: FCLiria/ fb

Edhe Alidema largohet nga Liria, kalon te Erzeni


26 January, 2024 @19:17

Sulmuesi tjetër i Lirisë, Festim Alidema, është larguar nga skudra prizrenase. Futbollisti që kishte bërë karrierë në disa ekipe të Superligës dhe së fundi ishte pjesë e Lirisë së Prizrenit, është bërë pjesë e ekipit të Erzenit në Shqipëri.

Alidema 25 vjeç ka nënshkruar kontratë 1.5 vjeçare me ekipin e Erzenit nga Shijaku. Ai te Liria dha një gol në Superligë përgjatë pjesës vjeshtore të stinorit.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga