Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FITORE NË KONTROLLUESE

Malisheva mposht rivalin ukrainas

Foto: FCMalisheva/ fb

Malisheva mposht rivalin ukrainas


24 January, 2024 @11:59

Malisheva ka shënuar fitore me dy gola dallim sot në miqësoren e zhvilluar në Antalya të Turqisë, ndaj ekipit ukrainas Obolon të Kievit. Drilon Hazrollaj dhe Zogaj kanë shënuar golat për ekipin e drejtuar nga Qëndrim Kida, ndërsa ekipi ka regjistruar këtë fitore në ndeshje kontrolluese pas barazimit që kishte me Sogdianën 1-1 ditë më parë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga