Të gjitha lajmet

SERIE A

Ekipi i Vojvodës nxjerr barazim

Ekipi i Vojvodës nxjerr barazim


22 January, 2021 @22:52

Torino ka barazuar në minutat e fundit të ndeshjes kundër Beneventos 2-2.

Golat e Beneventos erdhën nga Nicolas Viona 32’ nga penalltia dhe në minutën e 49’ nga Gianluca Lapadula, kurse shpëtimtari i Torinos ishte Simone Zaza.

Zaza së pari shënoi në minutën e 51’, e më pas e barazoi rezultatin në minutën e tretë shtesë dhe ia solli 1 pikë skuadrës.

Në këtë ndeshje nuk luajti ylli i përfaqësueses së Kosovës, Mërgim Vojvoda, për shkak të lëndimit të krahut.


NUK REALIZOHET

Dështon shkëmbimi Dzeko-Sanchez

Serie A

Dështon shkëmbimi Dzeko-Sanchez

29/01/21 @ 21:00

MEDIA TALK

Juventusi rinis negociatat me Lyonin për Aouar

Serie A/Ligue 1/Transfere

Juventusi rinis negociatat me Lyonin për Aouar

29/01/21 @ 20:46

ROSSONERI

Hakan Çalhanoglu shërohet, i gatshëm për ekipin

Serie A

Hakan Çalhanoglu shërohet, i gatshëm për ekipin

29/01/21 @ 16:03

SERIA A

Federata e Italisë dënon Ibrahimovicin dhe Lukakun

Serie A

Federata e Italisë dënon Ibrahimovicin dhe Lukakun

29/01/21 @ 14:44

MEDIA TALK

Interi dhe Roma në bisedime për shkëmbimin Sanchez-Dzeko

Serie A

Interi dhe Roma në bisedime për shkëmbimin Sanchez-Dzeko

28/01/21 @ 17:06

COPPA ITALIA: JUVENTUS - SPAL + VIDEO

Etrit Berisha me ekip, eliminohen nga Juventusi

Serie A

Etrit Berisha me ekip, eliminohen nga Juventusi

27/01/21 @ 23:44

COPPA ITALIA: ATALANTA 3-2 LAZIO + VIDEO

Gjimshiti eliminon Muriqin nga Kupa e Italisë, të dy shënojnë

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Gjimshiti eliminon Muriqin nga Kupa e Italisë, të dy shënojnë

27/01/21 @ 21:47

SERIA A

Conte: Eriksen do të qëndrojë te Interi

Serie A

Conte: Eriksen do të qëndrojë te Interi

27/01/21 @ 19:42

COPPA ITALIA

Goli i Vedat Muriqit ndaj Atalantas (VIDEO)

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Goli i Vedat Muriqit ndaj Atalantas (VIDEO)

27/01/21 @ 19:18

COPPA ITALIA

Çerekfinalja e Coppa Italia, Vedat Muriqi startues

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Çerekfinalja e Coppa Italia, Vedat Muriqi startues

27/01/21 @ 17:02


Të gjitha lajmet nga Serie A