Të gjitha lajmet

PARTIZANI - TIRANA

Eraldo Çinari vendos derbin e kryeqytetit

FOTO / Partizani

Eraldo Çinari vendos derbin e kryeqytetit


21 January, 2021 @20:43

Në derbin e kryeqytetit të Shqipërisë, fitues doli skuadra e Partizanit, duke e mposhtur Tiranën me rezultat minimal 1-0.

Goli i vetëm në ndeshje erdhi nga Eraldo Çinari në minutën e 83’.

Gjatë ndeshjes u ndëshkuan me karton të kuq te Partizani Jurgen Bardhi, ndërsa te Tirana Idriz Batha.

Partizani gjendet në pozitën e dytë me 26 pikë, kurse Tirana në vendin e pestë me 20 pikë.


FSHF

Shtyhen përsëri Kategoria e Parë dhe e Dytë në Shqipëri

FSHF Kategoria Superiore

Shtyhen përsëri Kategoria e Parë dhe e Dytë në Shqipëri

26/01/21 @ 11:07

MIREL JOSA

Debuton të shtunën, ndaj ekipit ku bëri histori

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Debuton të shtunën, ndaj ekipit ku bëri histori

26/01/21 @ 08:49

XHIROJA 16

Përmbledhja e xhiros 16 në Kategorinë Superiore

FSHF Kategoria Superiore

Përmbledhja e xhiros 16 në Kategorinë Superiore

25/01/21 @ 21:51

TRANSFER

Skënderbeu me përforcim nga Brazili

FSHF Kategoria Superiore

Skënderbeu me përforcim nga Brazili

24/01/21 @ 09:17

TRANSFER

Drenica me mbrojtës nga Shqipëria

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore

Drenica me mbrojtës nga Shqipëria

18/01/21 @ 21:53

TRANSFER

Teuta transferon futbollistin e Gjilanit

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore

Teuta transferon futbollistin e Gjilanit

18/01/21 @ 21:46

TIRANA

Tirana transferon sulmuesin e reprezentacionit të Finlandës

FSHF Kategoria Superiore

Tirana transferon sulmuesin e reprezentacionit të Finlandës

18/01/21 @ 13:56

TRANSFER

Arbëria me përforcim nga Shqipëria

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore

Arbëria me përforcim nga Shqipëria

11/01/21 @ 22:10

TRANSFER

Katër transferime te Skënderbeu

FSHF Kategoria Superiore

Katër transferime te Skënderbeu

11/01/21 @ 21:43

SUPERIORE

Ish-sulmuesi i Llapit e Gjilanit, te Teuta

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Ish-sulmuesi i Llapit e Gjilanit, te Teuta

11/01/21 @ 15:10


Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore