Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KATEGORIA E PARË!

Mirel Josa nënshkruan me Besën

Mirel Josa nënshkruan me Besën


5 June, 2024 @12:58

Ish trajneri i Prishtinës dhe disa ekipeve shqiptare, së fundi i Vllaznisë së Shkodrës, Mirel Josa është emëruar trajneri i ri i Besës.

Besa e Kavajës që garon në Kategorinë e Parë të futbollit të Shqipërisë dhe po kërkon ngjitjen në Kategorinë Superiore ka nënshkruar kontratë 1 vjeçare me trajnerin që ka shumë përvojë.

Përveçs Josës, Besa ka prezantuar edhe dy futbollistë në ekip bashkë me te, ku Mentor Mazrekaj dhe Jurgen Goxhaj janë bërë lojtarë të ri të ekipit verdhezi nga Kavaja.


 
Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore