Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSFER

Everton pritet të bëjë ofertë për Rabiot

Foto: Rabiot

Everton pritet të bëjë ofertë për Rabiot


17 February, 2021 @20:31

Ekipi i Everton pritet të bëjë një ofertë drejt Juventusit për mesfushorin francez Adrien Rabiot, shkruan Sky Sport.

Evertoni kishin tentuar që ta transferojnë francezin edhe vitin e kaluar por nuk arritën që të nënshkruajnë me të, por Juventusi është i hapur për ta shitur gjatë verës dhe thuhet se Evertoni e kanë ofertën gati.

Rabiot u transferua tek Juve në vitin 2019 nga PSG.


VIDEO

Enis Bardhi shënon ndaj Atletico Madridit

La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Enis Bardhi shënon ndaj Atletico Madridit

17/02/21 @ 19:54

VIDEO

Shabani shkëlqen, debuton me gol në Holandë

International/Sportistë shqiptarë në botë

Shabani shkëlqen, debuton me gol në Holandë

17/02/21 @ 19:44

KUPA E KOSOVËS

Nesër shorti për çerekfinalet e Kupës së Kosovës

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Nesër shorti për çerekfinalet e Kupës së Kosovës

17/02/21 @ 19:02

TRANSFER

Real Madrid dëshiron Pau Torres

La Liga/Transfere

Real Madrid dëshiron Pau Torres

17/02/21 @ 18:28

PREMIER LEAGUE

Wenger: I ofruam Vardyt shumë para, por nuk erdhi

Premier League

Wenger: I ofruam Vardyt shumë para, por nuk erdhi

17/02/21 @ 18:13

TRANSFER

Henry në bisedime me Bournemouth

Premier League

Henry në bisedime me Bournemouth

17/02/21 @ 17:50

BUNDESLIGA

Hummels: Nuk kam menduar kurrë se do të luaj në Bundesligë

Bundesliga

Hummels: Nuk kam menduar kurrë se do të luaj në Bundesligë

17/02/21 @ 17:42

SUPERLIGA

Luis Cavanda në Superligën e Kosovës

FFK Superliga

Luis Cavanda në Superligën e Kosovës

17/02/21 @ 17:26

ODISE ROSHI

Roshi prezentohet te skuadra e re

Kombëtarja/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Roshi prezentohet te skuadra e re

17/02/21 @ 16:09

CHELSEA

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

Kombëtarja/Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

18/07/21 @ 18:23

ZYRTARE

Giroud në Milan, kompletohet transferi

Premier League/Serie A/Transfere

Giroud në Milan, kompletohet transferi

17/07/21 @ 13:07

NORWICH CITY

Farke flet për Rashicën pas miqësores së parë

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Farke flet për Rashicën pas miqësores së parë

17/07/21 @ 10:23

MIQËSORE

Rashica debuton me Norwich, 45 minuta në fushë

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Rashica debuton me Norwich, 45 minuta në fushë

16/07/21 @ 21:49

NORWICH

Rashica startues te Norwich në ndeshjen miqësore

Premier League

Rashica startues te Norwich në ndeshjen miqësore

16/07/21 @ 19:01

PAS FINALES

Idetë e Southgate: portieri do të gjuante penalltinë e gjashtë dhe ku të hidhej Pickford!

Evropiani/Premier League/International

Idetë e Southgate: portieri do të gjuante penalltinë e gjashtë dhe ku të hidhej Pickford!

14/07/21 @ 17:09

MAN UTD

Për Rashford stinori nis në tetor

Premier League/International

Për Rashford stinori nis në tetor

14/07/21 @ 16:15

ERLING HAALAND

Çmimi i tejkalon 150 milionëshin!

Premier League/Bundesliga/Transfere

Çmimi i tejkalon 150 milionëshin!

13/07/21 @ 12:50

ITALIANI

Di Lorenzo përgatitet për në Angli

Premier League/Serie A/Transfere

Di Lorenzo përgatitet për në Angli

12/07/21 @ 13:40

PREMIER LEAGUE

Guardiola kërkon sulmuesin e Barcelonës

Premier League/La Liga/Transfere

Guardiola kërkon sulmuesin e Barcelonës

11/07/21 @ 15:10


 
Të gjitha lajmet nga Premier League