Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TAKIMI

FFK takon talentin kosovar të Barcelonës

FFK takon talentin kosovar të Barcelonës


4 July, 2016 @16:26

Futbollisti i talentuar kosovar, Labinot Kabashi, sot është pritur nga krerët e Federatës së Futbollit të Kosovës, kryetari Fadil Vokrri, sekretari Eroll Salihu, përzgjedhësi i përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunjaku, si dhe trajneri i përfaqësueses, Muharrem Sahiti.

Kabashi, 16 vjeçar, është pjesë e ekipit të të rinjëve të Barcelonës, ndërsa është pjesë e kësaj skuadre që gjashtë vite.

Ai është inkurajuar nga kryetari i FFK-së, për të punuar sa më shumë, në mënyrë që ta zhvillojë veten, dhe pse jo, ta ndihmojë Kosovën.

Kabashi aktualisht ka kontratë tre vjeçare me Barcelonën, ndërsa ai vjen nga një familje mërgimtare nga Skenderaji që prej kohësh po jeton në Spanjë.


PARIS

PSG zyrtarizon Ben Arfën

Ligue 1/Transfere

PSG zyrtarizon Ben Arfën

04/07/16 @ 15:48

TURQI

Fenerbahçe zyrtarizon Van der Wielin

International/Transfere

Fenerbahçe zyrtarizon Van der Wielin

04/07/16 @ 15:42

LA GAZZETTA

Talentët kroat, mund të shkojnë te Napoli

Serie A/International/Transfere

Talentët kroat, mund të shkojnë te Napoli

04/07/16 @ 15:39

ZINCHENKO

Talenti ukrainas, te City

Premier League/International/Transfere

Talenti ukrainas, te City

04/07/16 @ 15:32

FERNANDO TORRES

El Nino vazhdon

La Liga/Transfere

El Nino vazhdon

04/07/16 @ 15:27

EMERY

PSG zyrtarizon trajnerin e ri

Ligue 1/La Liga/Transfere

PSG zyrtarizon trajnerin e ri

04/07/16 @ 15:22

ARBËR PREKAZI

Prekazi flet pas transferimit të tij te Gjilani

FFK Superliga/Transfere

Prekazi flet pas transferimit të tij te Gjilani

14/07/21 @ 16:34

SUPERLIGA

Ekipi i ri i Superligës, siguron brazilianin e Teutës

FFK Superliga/Transfere

Ekipi i ri i Superligës, siguron brazilianin e Teutës

14/07/21 @ 15:58

GJILANI

Arbër Prekazi transferohet te Gjilani

FFK Superliga/Transfere

Arbër Prekazi transferohet te Gjilani

13/07/21 @ 22:43

BETTING

Kuotat për Prishtina - Ferencvaros

FFK Superliga/Champions League/International

Kuotat për Prishtina - Ferencvaros

12/07/21 @ 16:41

ZYRTARËT E NDESHJES

Referë nga Luksemburgu në ndeshjen Prishtina-Ferencvaros

FFK Superliga/Champions League/International

Referë nga Luksemburgu në ndeshjen Prishtina-Ferencvaros

12/07/21 @ 16:37

PARA DUELIT TË KTHIMIT

Ferencvaros ateron, Prishtina gati për përballjen e kthimit

FFK Superliga/Champions League/International

Ferencvaros ateron, Prishtina gati për përballjen e kthimit

12/07/21 @ 16:26

GJILANI

Gjilani përfundon fazën e parë të përgatitjeve

FFK Superliga

Gjilani përfundon fazën e parë të përgatitjeve

11/07/21 @ 10:47

FERONIKELI

Nikli vazhdon me Elshanin, tregon edhe planet për 2021/22

FFK Superliga

Nikli vazhdon me Elshanin, tregon edhe planet për 2021/22

10/07/21 @ 21:43

DRITA

Almir Kryeziu kalon te Drita

FFK Superliga

Almir Kryeziu kalon te Drita

10/07/21 @ 21:05

SUPERLIGA

Tahir Lushtaku përsëri në krye të Drenicës

FFK Superliga

Tahir Lushtaku përsëri në krye të Drenicës

10/07/21 @ 19:13


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga