Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VJEN TRAJNERI

Fiorentina vendos për trajnerin

Fiorentina vendos për trajnerin


21 June, 2015 @18:21

Pas javëve të kaluara në bisedime, Paulo Sousa, është trajner i ri i Fiorentinës

Njoftimin e ka zyrtarizuar edhe vetë klubi vjollcë, derisa trajneri i deritashëm i Baselit, do të ulet në vendin e lënë bosh nga Vincenzo Montella


 
Të gjitha lajmet nga Serie A