Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Anglia - Gjermania

Formacionet zyrtare: Anglia - Gjermania


29 June, 2021 @16:56

Publikohen formacionet zyrtare të Anglisë dhe Gjermanisë.

ANGLIA: Pickford; Walker, Maguire, Stones, Trippier, Shaw; Phillips, Rice; Saka, Sterling, Kane.

GJERMANIA: Neuer; Ginter, Hummels, Rudiger, Kimmich, Gosens; Goretzka, Kroos, Muller, Havertz, Werner.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani