Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Arbëria - Drenica

Formacionet zyrtare: Arbëria - Drenica


9 May, 2021 @14:32

Publikohen 11-shet zyrtare të Arbërisë dhe Drenicës.

ARBËRIA:  Kaçiu, Pira, Hyseni, Ibrahimi, Avdulli, Zabërgja, Bahtiri, Bruqi, Lekaj, Kryeziu, Marclei.

DRENICA: Ymeri, Frashëri, Gjoni, Bejta, Dumani, Dervishaj, Jashari, Denisson, Rogova, Uka, Zabergja


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga