Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Feronikeli

Formacionet zyrtare: Prishtina - Feronikeli


9 May, 2021 @14:28

Publikohen formacionet zyrtare të Prishtinës dhe Feronikelit.

PRISHTINA: Nika, B.Krasniqi, Dellova, Bekteshi, Mici, Boshnjaku, Lilaj, E.Krasniqi, Abazi, Mankenda, Kryeziu.

FERONIKELI: Smakiqi, Dabiqaj, Lladrovci, Thaqi, Hoti, Malaj, Bojku, Maliqi, Islami, Milickovic, Simonovski.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga