Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA TALK

Kroenke duhet të shpenzojë, para se të bëhet më e madhe margjina

Kroenke duhet të shpenzojë, para se të bëhet më e madhe margjina


9 May, 2021 @13:59

Trajneri spanjoll i Arsenalit, Mikel Arteta, është cituar të ketë thënë se pronari i klubit duhet të shpenzojë këtë verë mirë, ashtu që ekipi të jetë në garë me kryesuesit e ligës.

“Koha për t’iu bashkangjitur është tash. Ky është trendi, kaluan disa vite, por tashmë po vërehet dallimi. Nëse margjina e cilësisë ngritet, distanca për kapjen e ekipeve tjera do të bëhet më e madhe dhe atëherë do të jetë vonë për t’iu bashkangjitur valles,” ka thënë Arteta.

Krejt kjo vjen pas distancën mes TOP klubeve në Premier Ligë dhe të tjerave po ngritet dhe Arsenal mund të mbes prapa tyre.

The Gunners janë aktualisht të dhjetit në renditje në pamundësi për të dalë në gara evropiane për herë të parë pas rreth 15 vitesh!

“Ekipit i duhen ndërrime. Edhe ashtu kishte ndërrime në dhjetor, por tash na duhen të mëdha. Gjërat kanë ndryshuar dhe pronarët janë pranë nesh për të na përkrahur,” është cituar spanjolli nga the Sun sot.


MEDIA TALK

Bruno para dyfishit të pagës dhe kontratës së re

Europa League/Premier League/Transfere

Bruno para dyfishit të pagës dhe kontratës së re

09/05/21 @ 13:37

PRISHTINA - FERONIKELI

Titulli dhe mbijetesa, në “Fadil Vokrri”

FFK Superliga

Titulli dhe mbijetesa, në “Fadil Vokrri”

09/05/21 @ 11:59

DRITA - BALLKANI

Kampioni ndaj kandidatit për titull, derbi që mund të vendos shumëçka

FFK Superliga

Kampioni ndaj kandidatit për titull, derbi që mund të vendos shumëçka

09/05/21 @ 11:34

LLAPI - BESA

Llapi llogarit në fitore pë sigurim mbijetese

FFK Superliga

Llapi llogarit në fitore pë sigurim mbijetese

09/05/21 @ 11:09

TREPÇA'89 - GJILANI

5 ndeshje pa fitore, Trepça’89 kërkon këndelljen

FFK Superliga

5 ndeshje pa fitore, Trepça’89 kërkon këndelljen

09/05/21 @ 11:06

ARBËRIA - DRENICA

Duel direkt për rehati të përkohshme

FFK Superliga

Duel direkt për rehati të përkohshme

09/05/21 @ 11:01

MANCHESTER UNITED

ZYRTARE: Kontratë e re për Solskjaer

Premier League

ZYRTARE: Kontratë e re për Solskjaer

24/07/21 @ 12:01

ZYRTARE

Portieri i Atalantas përforcon Tottenhamin

Premier League/Serie A/Transfere

Portieri i Atalantas përforcon Tottenhamin

24/07/21 @ 11:43

ZYRTARE

Gjithçka zyrtare, Jadon Sancho te Manchester United

Premier League/Bundesliga/Transfere

Gjithçka zyrtare, Jadon Sancho te Manchester United

23/07/21 @ 14:07

MEDIA TALK

City me rekord-transfer, sjell gol-makinën

Premier League/Transfere

City me rekord-transfer, sjell gol-makinën

23/07/21 @ 09:16

MEDIA TALK

Granit Xhaka te Roma, afër fundit

Premier League/Serie A/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Granit Xhaka te Roma, afër fundit

23/07/21 @ 09:14

MEDIA TALK

Refuzon 50 milionë! PSG po e kërkon

Premier League/Ligue 1/Transfere

Refuzon 50 milionë! PSG po e kërkon

23/07/21 @ 08:30

MEDIA TALK

Varane shumë afër Unitedit

Premier League/La Liga

Varane shumë afër Unitedit

23/07/21 @ 08:27

TRAJERI ME KONTRATË TË RE AFATGJATE

Norwich vazhdon besimin te Farke

Premier League/Transfere

Norwich vazhdon besimin te Farke

22/07/21 @ 14:45

MILOT RASHICA

Dita e parë e Rashicës në Norwich

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Dita e parë e Rashicës në Norwich

22/07/21 @ 14:38

CHELSEA

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

Kombëtarja/Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

18/07/21 @ 18:23


 
Të gjitha lajmet nga Premier League