Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Belgjika - Italia

Formacionet zyrtare: Belgjika - Italia


2 July, 2021 @19:49

Publikohen 11-shet zyrtare të Belgjikës dhe Italisë.

BELGJIKA: Courtois; Alderweireld, Vermaelen, Vertonghen; Meunier, Witsel, Tielemans, T.Hazard; De Bruyne, Doku, Lukaku.

ITALIA: Donnarumma; Di Lorenzo, Bonucci, Chiellini, Spinnazola; Jorginho, Barella, Verratti; Chiesa, Insigne, Immobile.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani