Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Zvicra - Spanja

Formacionet zyrtare: Zvicra - Spanja


2 July, 2021 @16:56

Publikohen formacionet zyrtare të Zvicrës dhe Spanjës, në ndeshjen e parë çerekfinale.

ZVICRA: Sommer; Elvedi, Akanji, Rodríguez; Widmer, Freuler, Zakaria, Zuber; Shaqiri; Embolo, Seferovic.

SPANJA: Unai Simón; Azpilicueta, Pau Torres, Laporte, Jordi Alba; Koke, Busquets, Pedri; Ferrán Torres, Morata, Sarabia.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani