Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet
{embed="/menu"}

LLAPI

Llapi rrëmben mbrojtësin nga kundërshtari i Conference Leagues

FOTO / Llapi

Llapi rrëmben mbrojtësin nga kundërshtari i Conference Leagues


2 July, 2021 @18:58

Skuadra e Llapit, shtoi në skuadër mbrojtësin brazilian Bianor Neto.

Neto ka nënshkruar kontratë 1 vjeçare me Llapin.

Qendërmbrojtësi brazilin së fundi ishte pjesë e Shkupit, kundërshtarit të Llapit në Conference League dhe pritet të luajë kundër ish-skuadrës së tij.


 
Të gjitha lajmet nga Conference League